خطوط پردازش و تولید میوه و سبزیجات ،NAVATTA گروه

توسط آقای Navatta Group شرکت جوزپه ناواتتا در سال 1983 تأسیس شده است، خطوط پردازش میوه و سبزیجات را نصب و تولید م یکند و به داشتن مشتریانش در سراسر جهان م یبالد.

بهترین مرکز تولید و Navatta گروه نصب ماشی نهای پردازش و کلید در دست (آماد هی کار) با ظرفیت 3 تا 120 تن در ساعت از محصول تازه م یباشد.

طیف تولیدی تولید کننده و فروشند هی Navatta گروه خطوط پردازش، سیست مها، تجهیزات برای میو هها، گوجه فرنگی و سبزیجات م یباشد:

– گوجه فرنگ یهای پوست کنده شده / خرد شده / له شده، سس و پور هی گوجه فرنگی، رب گوجه فرنگی، پر شده در هر نوع بسته بندی و یا ضدعفونی شده (آسپتیک).

– خرد شده، پوره، آب میوه )تهیه شده از میو هی تازه یا از کنسانتره) از میو ههای مدیترانه / استوایی پر شده در هر نوع بسته بندی و یا ضدعفونی شده (آسپتیک).

– خطوط خرد کردن میوه از روش منجمد تود هها یا ،(IQF) سازی به طور جداگانه قطعات منجمد، قطعاتا ستوان های منجمد – بازد هی بالای (با حق انحصاری) روش عصار هگیری سرد برای تولید پور هی میوه / آب میوه آسپتیک

– طیف گسترد های از اواپراتورها )تبخیر کنند هها) برای تولید رب گوجه فرنگی، کنسانتره میو ههای مدیتران های و استوایی، تبخیر کننده چند منظوره، اواپراتور و گردش و جریان اجباری falling film

– اواپراتورها برای قهوه و شیر: تبخیر قبل از اسپری خش ککن، خشک کردن انجمادی یا سایر خش کک نها

– اواپراتورها برای صنعت تولید انرژی (تصفیه پساب)

– ضدعفونی کنند ههای آسپتیک برای با spout-less و spout کیسه های دهانه و بدون دهانه برای خروج مایعات) از 3 تا 20 لیتری، کیسه های برا بشک ههای استوان های 220 لیتری، 1500 لیتری-1000 Bin-in-Box/ IBCs

– پاستوریزاتور و سردکن اسپیرال )حلزونی( 

– تولیدات محصولات فرموله شده )مربا، سس گوجه فرنگی، س سها، نوشیدن یها) از اجزای تشکیل دهنده از اجزای موردنیاز، مخلوط کردن، تثبیت مکانیکی / حرارتی، تا برای پر شدن در هر نوع بسته بندی و یا مخازن ضدعفونی شده )آسپتیک).

– پردازش هدایت دستگا ههای خط تولید

– پردازش سبزیجات از دریافت، آب رسانی مجدد، پخت و پز، کباب کردن و انجماد و دو واحد Navatta Group دفتر مرکزی Pilastro di Langhirano تولیدی در در پارما با مساحت کل تولیدی 10000 مترمربع مستقر م یباشند.

http://www.navattagroup.com

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

Questo sito utilizza Akismet per ridurre lo spam. Scopri come vengono elaborati i dati derivati dai commenti.