TECNOPOOL، بهترین انتخاب

 

داستان Tecnopool از یک ایده بزرگ متولد شد: طراحی، تولید و نصب ماشین‌آلات برای فرآوری محصولات غذای.

 داستانی که در سال ۱۹۸۰ با ثبت گواهی اختراع Anaconda: اولین تسمه نقاله تولید شده توسط مؤسس شرکت، لئوپالدو لاگو، آغاز شد. محصولی پیروز و مهم‌تر از آن مناسب برای تمام فرآیندهای تولید که در آن‌ها محصولات غذایی باید با استفاده از حرارت فرآوری شوند. این آغاز داستان یک موفقیت بزرگ بود که دیگر هرگز متوقف نشد، همان‌طور که نتایج به دست آمده در ۳۵ سال گذشته گواه این موضوع هستند: افزایش فروش، حضوری روزافزون در بازارهای خارجی و تکامل مستمر محصولات غذایی. داستان Tecnopool در پادوئا متولد شد، البته امروز این داستان از مرزهای داخلی فراتر رفته و در تمام جهان شنیده می‌شود. از منجمد کردن تا خنک کردن، از پاستوریزه کردن تا ترش کردن خمیر و انجام تمام مراحل تا پختن و سرخ کردن، واژه انعطاف‌پذیری در تمام راه‌حل‌های Tecnopool نقشی فعال دارد. پیش از توسعه یک کارخانه، Tecnopool به کسانی می‌اندیشد که از آن استفاده خواهند کرد، زیرا انعطاف‌پذیری نه تنها یک عامل ذهنی است، بلکه بیش از هر چیز یک رویکرد کاری محسوب می‌شود. هدف دفتر طراحی هم دقیقاً همین است: به ایجاد یک رابطه انحصاری با مشتریان، بر اساس صراحت، شفافیت و شایستگی کمک کند.  رابطه‌ای که روی تبادل آرا و نظرات شکل گرفته و از همان ابتدا در فاز طراحی آغاز می‌شود و با ساخت کامل سیستم به پایان می‌رسد. Tecnopool به این شکل کارخانه‌هایی را ایجاد می‌کند که به معنای واقعی برای هر مشتری و هر نوع فضای کاری سفارشی‌سازی شده است، کارخانه‌هایی که به لحاظ بهره‌وری حداکثر و از نظر تعمیر و نگهداری حداقل‌ها را تضمین کنند. تطبیق‌پذیری کارخانه‌های Tecnopool به‌وسیله بخش‌هایی تنظیم می‌شود که در آن‌ها کار می‌شود: حضور فناوری آن پشت فرآوری یک محصول غذایی به هیچ وجه اتفاقی نیست.

منجمد کردن

دانشی که Tecnopool به دست آورده است، به آن اجازه می‌دهد روشی کاملاً پیشرو را برای فرآوری محصولات غذایی بسته‌بندی شده یا فله‌ای که از طریق تسمه منتقل و در محفظه‌ها منجمد می‌شوند را تضمین کند که دیواره‌هایی عایق‌بندی شده در ضخامت‌های مختلف دارند.

خنک کردن

سیستمی که برای دو نوع خنک کردن طراحی شده است: محیطی و با هوای فشرده در اتاق. دقیقاً همین انعطاف‌پذیری است که باعث می‌شود برای هر خط تولید و هر نوع محصول بسته‌بندی شده یا فله‌ای مناسب باشد.

ترش کردن

خمیرفرآیندی با این اندازه ظرافت توجه زیادی را طلب می‌کند. به همین دلیل Tecnopool همیشه کارخانه‌هایی را ساخته است که کاملاً سنجیده شده‌اند و ویژگی‌های محصولات غذایی را تغییر نمی‌دهند و به این شکل هم به محصول نهایی و هم به مصرف‌کننده احترام می‌گذارند.

پاستوریزه کردن

برای اینکه محصولات فرآوری شده در زمان لازم به دمای درست برسند، لازم است تمام جزئیات با دقت پوشش داده شوند: طراحی کارخانه‌های پیچیده‌ای توسط Tecnopool که از اتاق‌های عایق‌بندی شده برای فرآوری محصولات غذایی با توجه به پارامترهایی که دائماً در حال تغییر هستند استفاده می‌کنند، به هیچ وجه تصادفی نیست.

فر اسپیرال روغن دیاترمیک

Tecnopool، با حفظ فلسفه خود در جهت ساده‌سازی خطوط تولید به دلایل مکانیکی و اقتصادی، دامنه کارخانه‌های خود با سیستم پخت اسپیرال را تکمیل کرده است که، به لطف پیکربندی خود، امکان صرفه‌جویی در فضا و فرایند تولیدی روان را فراهم می‌کند. فر اسپرال Tecnopool به شما امکان می‌دهد در فضا صرفه‌جویی، جریان خط تولید را ساده و انرژی را ذخیره کنید.

سرخ‌کن روغن حرارتی

Tecnopool دامنه محصول خود را با دستگاه فرآوری دیگری افزایش می‌دهد که امکان تکمیل خطوط تولید جدیدی را فراهم می‌کنند که نیازهای مشتری در زمینه گوشت، ماهی، نان و شیرینی‌ها، میان وعده، بادام زمینی و حتی غذای حیوانات را برطرف می‌سازد: سرخ‌کن Tecnopool

Tecnopool یک مرکز آزمایش به مشتریانش ارائه می‌دهد که با خط ترکیب، اتاقک ترش کردن خمیر، فر اسپیرال و اتاق منجمد سازی تکمیل شده است؛ با مشخص کردن وقت قبلی، این مرکز به صورت کامل در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد تا عملکرد و کیفیت سیستم‌های Tecnopool را بررسی و نتایج حاصله در هر محله از تولید محصولات خود را ارزیابی کنند. همه دعوت هستند.

http://www.tecnopool.it

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Google photo

Stai commentando usando il tuo account Google. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.